Бібліотека - центр громади, установа, де проходять різноманітні творчі заходи, що привертають увагу мешканців мікрорайону.
Днями до нашої книгозбірні завітали поважні гості: викладач - методист класу акторської майстерності , публіцист, драматург, поет, керівник театру - студії "Подих Мельпомени" хорової школи "Щедрик" Лідія Іванівна Миськів зі своїми учнями та вчитель - методист англійської мови СЗШ №3 Олександра Михайлівна Якимів.
Для глядачів, що зібралися в читальній залі гості зробили справжнє свято - поставили театралізовану виставу за книгою Лідії Миськів "Пісня, намальована Тарасом".
Лідія Миськів - автор багатьох книг для дітей та юнацтва. "Пісня, намальована Тарасом" - одна з них. Її авторка присвятила своїм любим внучкам Софійці та Ксені. Побудована на переказах та легендах, що окреслюють моменти з дитинства Тараса Шевченка , книга привертає до себе читача різного віку: від найменшого до найстаршого. В ній переплетені будні сирітської долі з проблесками творчої праці майбутнього генія.
Переклад до книги англійською мовою зробила Олександра Михайлівна Якимів.
Так як 2016 рік проголошено Президентом України П. Порошенком Роком англійської мови, глядачі мали можливість побачити саме англійську версію.
Присутні любувалися маленькими виконавцями, котрі майстерно грали свої ролі. Перевтілившись у головних героїв: малого Тараса Шевченка, Катерину, Оленку, Оксану, Ярину, Ярошка, Олексія, козака - характерника , вони були справжніми акторами. Кожний герой був у своєму образі неповторний.
На святі був присутній поважний меценат, співорганізатор усіх заходів, що проходять в бібліотеці - філії №3, голова ГО "Правда, Віра, Перемога" Ігор Богданович Брик. Він подякував автору за такий гарний, потрібний усім творчий доробок, побажав успіхів, натхнення та легкого пера. А юних артистів нагородив солодкими подарунками.
Для бібліотеки Ігор Брик подарував нові книги та портрети Івана Франка та Тараса Шевченка - роботи ручної різьби майстра Осипа Величка, які прикрасять стіни бібліотеки.
Захід пройшов цікаво, на одному диханні. Мандрівка в дитинство Т.Шевченка, відстанню в 200 років зігріла глядачів сонцесяйністю любові, що несе великий зміст душі безсмертного пророка українського народу, який став ще більш потрібним кожному, зокрема, сьогодні!
На фото: Олександра Якимів (зліва) та Лідія Миськів (справа)
На фото: Олександра Якимів (зліва) та Лідія Миськів (справа)
Немає коментарів:
Дописати коментар